כח אדם סיעודי

כח אדם סיעודי

עובדים סיעודיים או הצוות הסיעודי הינם חלק חשוב מאוד ובלתי נפרד מהצוות הרב מקצועי אשר נמצא בבתי החולים או במוסדות סיעודיים. החשיבות שלו נובעת מהעובדה שהאקלים הסיעודי שם דגש על התקשורת בין המטפל למטופל, כך שהתפקיד של העובדים הסיעודיים אשר כוללים אחים ואחיות נע סביב מתן שירות טיפולי רפואי שנלווה בהשגחה, עזרה ואמפתיה כלפי המטופלים.

צוות המטפלים הסיעודיים מורכב מאנשים מקצועיים ואיכותיים אשר בעלי ניסיון רב וידע נרחב בתחומי הגיל השלישי. הצוות אמון על ביצוע הנחיות הצוות הרפואי, מתן תרופות ודאגה לרווחתו הפיזית והנפשית של המטופל באופן שוטף. למעשה כל כח אדם סיעודי מהווה מקור ידע נרחב וייעוץ, אוזן קשבת, תומכת ואמינה לכל מטופלי המקום ובני משפחותיהם. הצוות הסיעודי כולל את אנשי המקצוע הבאים, ובעזרת לחיצה על הקישור בתחתית העמוד תכירו כל אחד מהתפקידים הכלולים בכח האדם הסיעודי:

אחים ואחיות סיעודיות

אחראיים על טיפול בפן הרפואי, פיזי והנפשי של המטופל. הם כפופים להוראותיו של הרופא ואמונים על ביצוען, כדוגמת : מתן תרופות, חבישת פצעים, הכוונה, פיקוח ועוד. למידע נוסף בקו בעמוד אחיות סיעודיות.

מטפלים ומטפלות סיעודיות

תפקידם לעזור לקשיש בביצוע פעילויות היומיום הבסיסיות בהן הוא מתקשה כדוגמת : מקלחת, ניקיון, אכילה ועוד. הם אינם מוסמכים להעניק שירותים רפואיים כאחים סיעודיים. למידע נוסף בקרו בעמוד מטפלות סיעויות.

עובדים זרים לסיעוד

מטפלים אשר מקורם בחו"ל, מסייעים למטופל בביצוע כל הפעולות הבסיסיות היומיומיות שהוא אינו מסוגל לבצע לבדו ובביתו : רחיצה ואכילה, ניידות, טיפול בצרכים ועוד. לקבלת מידע נוסף והזמנת עובד זר בקרו בעמוד העסקת עובדים זרים לסיעוד.

אחים ואחיות פרטיות

מלווים את החולה למספר שעות, לילה או לתקופות ארוכות לאחר ניתוח, תקופת החלמה או להשגחה בבית או בבית החולים. בעלי סמכות לביצוע פעולות רפואיות כדוגמת מתן תרופות וזריקות, השגחה על לחץ דם, זיהוי תסמינים ועוד. בקרו בעמוד שירותי אחות פרטית למידע נוסף והזמנת שירות. מקפידים על תנאים אידיאליים לנוחיות המטופלים מוריה קר מקפידה על תנאים אידיאליים לנוחיותם והתקדמותם של המטופלים, כך שהתנאים הללו לא יתקיימו ללא כח אדם סיעודי מיומן, מוכשר ואמין. לכן חברתנו שמה בפניה את היעד לגייס אנשי הצוות הטובים והמוכשרים ביותר שיוכלו להעניק ליקירכם את הביטחון, החום והעזרה המתאימה לגיל הזהב. ובכך העובדים הסיעודיים של מוריה קר שמים את מטופליו בחשיבות העליונה ומקפידים על יצירת תחושת אכפתיות ואווירה נעימה תוך שמירה על מקצועיות ואיכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. בנוסף לשירותים הניתנים בתוך בית החולים, קיימים עוד שירותים אחרים ומגוונים המוצעים על ידי חברתנו,  למידע נוסף הרגישו חופשי לעיין בעמוד מטפלים לסיעוד ביתי